آخرین اخبار ســایتـ

کارینینا:”فقط 4 درصد اعضای رسمی باشگاه در انتخابات اجلاس قانونگذاران شرکت می کنند”

بدون دیدگاه

مرجع خبری رئال مادرید : مانو کارینینا، عضو سابق هیئت مدیره رئال مادرید در مورد بحث انتخابات اجلاس قانونگذاران صحبت کرد. این اجلاس اگر در اختیار افراد درستی قرار گیرد می توانند رئال را از دست پرز نجات بدهند.

وی اظهار داشت:” امیدوارم که نسبت به چهار سال پیش خوش شانس تر باشم و بتوانم عضو قانونگذار شوم. البته به نظرم انتخابات اجلاس قانونگذاران چهار سال پیش دموکرات نبود. من از سال 1982 عضو قانونگذار باشگاه بودم . دئر آن سال 125 عضو قانونگذار وجود داشتند. اما در جلسه دو سال بعدش فقط 65 نفر شرکت کردند. به اعضا گفتم که فقط در صورتی عضو شوند که وعده بدهند در جلسات شرکت کنند. مشکل این جاست که اعضای باشگاه عضو قانونگذار می شوند اما در جلسات شرکت نمی کنند. در اجلاس قبلی فقط 800-900 نفر حضور داشتند.”

وی از هواداران دعوت کرد در انتخابات شرکت کنند:” در اجلاس قبلی 3045 نفر نامزد شدند که هزار نفر پذیرفته نشدند. فقط 2948 نفر در اجلاس قبلی رای دادند یعنی 4.39 درصد از اعضای ممکن. یکی از مشکلات دیگر انتخابات این است که نمی دانی چه کسی قرار است به تو رای بدهد. طبیعتا تبلیغی هم در کار نخواهد بود. من چهار سال پیش خواستم لیست کسانی که به من رای دادند مشخص شود چرا که می دانستم شمار زیاید از اعضای کانون های هواداری به من رای می دهند اما این کار را نکردند.”

نظر خود را برای " کارینینا:”فقط 4 درصد اعضای رسمی باشگاه در انتخابات اجلاس قانونگذاران شرکت می کنند” " ارسال کنید.


کلیه حقوق برای این سایت فوتبال برتر محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.