آخرین اخبار ســایتـ

لوکاس، ستاره این روزهای شهر کورتیس

بدون دیدگاه

مرجع خبری رئال مادرید : کورتیس شهری نسبتا کوچک در منطقه لاکرونیاست. شهری با چهاز هزار نفر جمعیت که لوکاس وازکز، ستاره 24 ساله این روزهای رئلا در آن رشد کرده  است. خانواده و هم محله ای ها از درخشش او خوشحال هستند.

خوزه، عموی لوکاس که معلم بازنشسته است می گوید:” او در میان همه محبوب بوده است. همیشه سعی می کرد از زندگی لذت ببرد تا کلاس چهارم در این جا بود. پس از آن به لاکرونیا رفت تا در اورال بازی کند و در نهایت راهی مادرید شد. همیشه یادم است یا درس می خواند یا فوتبال بازی می کرد.”

بچه های کوچک مدرسه کورتیس همه ذوق زده هستند و از لوکاس صحبت می کنند. یولاندا سوارز، مدیر مدرسه می گوید:”لوکاس خیلی ساکت و خجالتی بود. همیشه به من می گفت که روزی فوتبالیست خواهد شد. ”

لوکاس از نظر درسی خوب نبود. پدرش می گوید:” من به او می گفتم درس بخواند. نمره هایش ؟… حالا دیگر مهم نیست. برای کل شهر مهم است که خودش را وقف کاری کرد که دوست داشت. در شهر محبوبیت زیادی داشت.”

او در محله های شهر بازی می کرد تا آن که راهی باشگاه اورال شد.  آنتونیو پرز، یکی از مربیانش در  منطقه کورتس می گوید :” خیلی توانمند بود. با توپ خوب کار می کرد. باهوش بود و می دانست چه کار می کند.”

لوکاس وازکز به تیم نوجوانان اورال در منطقه لاکرونیا پیوست. پابلو برالوبره، مدیر باشگاه اورال می گوید:” وقتی لوکاس در تیم ما بازی می کرد می دانستیم که نسبت به سنش توانایی های زیادی دارد. حتی ترجیح می دادیم که او با بچه هیا رده سنی بالاتر بازی کند.در آن زمان اورال با دپورتیوو همکاری نمی کرد. پدرش هم می خواست که او درس بخواند. دپورتیوو بارها تلاش کرد او را به خدمت بگیرد اما پاسخ منفی نداد. پس از ان رئال پیشنهاد داد و پذیرفت. بچه بسیار خوبی بود. با همه رفیق بود و همه دوستش داشتند.”

درخشش دوباره لوکاس مقابل رم مردم شهرش را به وجد آورد…

نظر خود را برای " لوکاس، ستاره این روزهای شهر کورتیس " ارسال کنید.


کلیه حقوق برای این سایت فوتبال برتر محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.