آخرین اخبار ســایتـ

آربلوا:”پیکه احترام خانواده ام را نگه نداشت”

بدون دیدگاه

مرجع خبری رئال مادرید : آربلوا در مورد حملات پیکه به خودش گفت :” سعی می کنم در مورد این شرایط صحبت نکنم و پاسخی ندهم. می توانم به دنیا بگویم که من دوست پیکه نیستم. شاید رفتارش خوب نباشد اما حقیقت این است که من خانواده اش را می شناسم.او به خانواده ام احترام نمی گذارد اما من به خانواده اش احترام می گذارم. خانواده از چیزی مهمتر است. وقتی این حرفها زده می شود اطرافیانمان اذیت می شوند. اگر به رئال توهین کرده بود جواب می دادم اما وقتی به من توهین کرده فرق دارد.”
تیم ملی اسپانیا:” در همه مسابقات راهیابی به جام جهانی حضور داشتم. از هشت بازی در شش تا فیکس بودم. زمانی که بحث انتخاب بین من و خوانفران بود شرایط فرق کرد. به نظرم اتفاقاتی که برای من و دیگو کاستا افتاد شرایط را تغییر داد. مشکل بود. ناراحت شدم که به جام جهانی نرفتم. دوست داشتم که در این مسابقات باشم. فقط ویسنته دل بوسکه حقیقت را می گوید. تیم ملی تبدیل به جبهه ای برای جبران اتفاقات و تسویه حساب با رئال شده است. ناراحت شدم اما دیگر گذشته است.”
دوست داری سخنگو شوی؟ ” شاید بعد از بازنشستگی از من بخواهند. مادریدیسموها دوست دارند یکی جواب برخی حرفها را بزند.”
بزرگی:” حمله کردن به رئال آسان است. بزرگی باشگاه باعث این مسئله می شود. اگر یکی از ما پنالتی معروف مسی را زده بود مورد حمله قرار می گرفت.”
اشتباه داور در بازی رئال و گرانادا:” اگر برای تیمی دیگر این اتفاق می افتاد کل ترکیب روی سر او می ریختند. ما این خشم را کم داشتیم. نمی گویم فشار بیاوریم اما باید از داور توقع داشته باشیم. شاید انتقاد از داور وجهه خوبی نداشته باشد. اگر می توانستیم داور را تحت تاثیر قرار بدهیم در این همه سال فقط یک لالگیا نمی بردیم.”
زیدان:” او اسطوره ما بوده و حضورش برای ما مهم است. وقتی حرف می زند همه گوش می دهند. نمی گویم به بقیه گوش نمی دادیم اما پیغام زیدان را بهتر می فهمیم.”
رهبری در رختکن:”قدیمی تر ها بزرگان رختکن هستند اما به نظرم کارواخال چنین شخصیتی دارد و تا دو سه سال دیگر یکی از بزرگان تیم خواهد بود. لوکا هم مدت زیادی در  تیم مانده و محبوب است. کیلور بازیکن با شخصیت و قابل احترامی است. نیازی به دروازه بانی دیگر نداریم هر چند که من تصمیم نمی گیرم.”
آینده:”در ماه فوریه هستیم. نمی دانم تا ژولای چه می شود. سه ماه از قراردادم مانده است. دوست دارم با قهرمانی از تیم بروم.”
تعصب:” بازیکنان همیشه خود را به رئال مدیون می دانند. برایم جالب است که برخی از پیشکسوتان می گویند ” این همه کار برای رئال کردیم، حالا چه” باید به آنها بگویم که این رئال بوده که برای شما همه کار کرده نه برعکس.”

نظر خود را برای " آربلوا:”پیکه احترام خانواده ام را نگه نداشت” " ارسال کنید.


کلیه حقوق برای این سایت فوتبال برتر محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد.